Bandik Obrazy

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Vlastní cena

Zkryte

Urči si vlastní cenu obrazu
Nyní si může každý zákazník určit vlastní cenu obrazu v experimentálním projektu začínajícího trendu prodeje uměleckých děl. Je jednoduchý a pomáhá rovným dílem umělcům i zákazníkům.

Proč vznikl tento projekt:       
Malíři a všeobecně umělci, ohodnocují svá díla nejen skrze cenu materiálu, strávený čas, talent, dosažené zkušenosti, ale především na základě vnitřního rozpoložení, emocionálního vztahu k dílu, citu, srdce, atp. Jak se malíř vyvíjí v čase, nejsou některé z těchto součástí ceny starších prací pro něj již tak důležité, jako při jejích vzniku. Do popředí se dostávají hodnoty pro skutečnou uměleckou tvorbu důležitější, v mnoha případech přetrvávající staletí. Schopnost obohatit druhé, přinést jim do života inspiraci, radost nebo příjemný pocit.
Proto má pro autory tohoto smyšlení cena jejich děl neustále pohyblivou hladinu.  Pro umělce je prakticky nemožné ceny jednotlivých prací v průběhu života neustále měnit. Proto je většinou nechávají stejné a naleznou-li volnou chvíli, jednou za čas je přecení, nebo se přidají k projektu „Urči si svou cenu´´ a vyjdou maximálně vstříc lidem, které jejich díla oslovila. Existují i jiné projekty například půjčovny umění za úplatu. Má to však své stinné stránky. Díla trpí a lidé nikdy nezakusí pocit skutečně vlastnit umělecké dílo.         

Jak to funguje:
-Pokud máte seriózní zájem o některý z nabízených obrazů, avšak cena je mimo vaše možnosti, navrhnete vlastní cenu, za kterou jste obraz ochotni koupit.
-Cenu, vaše jméno, a ostatní náležitosti vyplníte do kolonek níže a odešlete.
-Po obdržení vašeho návrhu ceny bude na váš email doručena odpověď, zda je vaše cena i pro mě akceptovatelná či nikoliv.
-V případě kladné odpovědi máte na výběr dva způsoby předání a platby. Osobní (platba při předání) je nejvhodnější, máte možnost si dílo předem prohlédnout. Nebo poštou (platba předem na účet), k ceně bude připočteno poštovné české pošty, které je individuální podle rozměru a váhy vybraného obrazu.
-Součástí kladné odpovědi budou veškeré podrobnosti ke koupi (adresa předání, popř. číslo konta, poštovné, atp.).

Obrazy lze samozřejmě koupit i za cenu uvedenou na strankách. "Urči si vlastní cenu" je jen doplňková možnost pro méně movité milovníky umění.


-Cenu, za kterou jste ochotni obraz koupit, si prosím dobře rozmyslete. Tento experimentální prodej není založen na smlouvání. Na druhou nabídku, při zamítnutí první, nebude již reagováno, stejně tak na částky tipu 1 Kč a podobně.


Upozornění:
-Při koupi obrazu v projektu, „Urči si vlastní cenu“ nelze uplatnit 5 % slevu při osobním předání, platnou pro nákup obrazu za plnou cenu.  
-Rám obrazu je-li zarámován, není součástí ceny obrazu (je zdarma).  Pokud vám rám nevyhovuje z jakéhokoliv důvodu, bude vám obraz poskytnut bez rámu za stejnou cenu.


 

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky