Bandik Obrazy

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Portréty-ceník

Portréty na zakázku


Portréty podle fotografie (platí i pro obrazy zvířat) jsou malovány na plátně, napnutém a nalepeném na pevné podložce. Výhoda obrazů malovaných olejovými barvami, oproti fotografiím, je v jejich životnosti trvající desítky až stovky let. Obrazy jsou účtovány bez rámu. Pokud si zákazník rám přeje, mohu vhodný rám pro obraz zajistit. (Cenu rámu vám oznámím před objednáním u zhotovitele, abyste se mohli rozhodnout, zda ji akceptujete.)
Doba zhotovení obrazu je individuální. Do 2 měsíců od potvrzení objednávky jsou zhotoveny
zpravidla obrazy zvířat a portréty s jednou či dvěma postavami. Pokud by nastala neočekávaná událost (nemoc, úraz, pohromy atp.), budu zákazníka okamžitě informovat emailem nebo telefonicky, k dohodnutí dalšího termínu či postupu. Doba zhotovení 2 měsíce je odvislá od techniky malby a schnutí závěrečného laku, přičemž všeobecně platí, že čím obsáhlejší obraz tím delší čas na zhotovení. Přibližně měsíc navíc.
Doba zhotovení portrétu tužkou činí 2-3 týdny po potvrzení objednávky. Portréty lze objednat emailem, telefonicky nebo můžete využit
emailový formulář OBJEDNÁVKA PORTRÉTU, pod tímto textem, který je vytvořený tak, aby vám objednání co nejvíce usnadnil.

Několik základních instrukcí a informací:
Fotografie by měla být zřetelná a kvalitní. Pokud si zákazník přeje obraz namalovat z nekvalitní fotografie, musí počítat s tím, že obraz bude namalován, tak jak je objekt na fotografii zachycen, nikoliv tak jak si jej zákazník uchová
v paměti.
Z černobíl
é fotografie lze namalovat barevný obraz za předpokladu, že zákazník poskytne doplňkové informace o barvě očí, vlasů, oblečení atp.
Nebude-
li z mého pohledu fotografie použitelná k vytvoření obrazu, vyhrazuji si právo obraz odmítnout namalovat. Pokud máte více vhodných fotografií je namístě poslat je všechny, abych mohl vybrat tu nejvhodnější pro obraz. Pokud máte jen klasické papírové fotografie, můžete je poslat poštou na adresu. Vaše vzácné fotografie vrátím nepoškozené.(Zaslanou fotografii zkopíruji, přičemž pracuji výhradně s touto kopií).   

Pokud použijete k objednávce emailový formulář OBJEDNÁVKA PORTRÉTU, budete telefonicky kontaktován
i k ověření objednávky. Po složení zálohy 10% z ceny obrazu na účet, je objednávka potvrzená a stává se závaznou. (Číslo účtu vám bude zasláno emailem se souhrnem vaší objednávky. Pro obrazy do 1500 Kč se záloha 10% neplatí) Po obdržení zálohy vám bude zasláno emailem potvrzení o uhrazení zálohy. Záloha vám bude vrácena pouze v případě, je-li objednávka zrušená do 3 dnů od chvíle, kdy se stala  závaznou. V opačném případě záloha propadá na uhrazení výdajů spjatých se započatou prací.        

Pokud máte nějaké dotazy
, rád vám je telefonicky nebo emailem odpovím. Dotazy můžete napsat zde.

KOMPLETNÍ CENÍK


OBJEDNÁVKA PORTRÉTU
Objednávka portrétu se stává závaznou až po telefonickém ověře platnosti objednávky a uhrazení zálohy 10% z ceny obrazu
(pro obrazy a kresby do 1500 Kč se záloha 10% neplatí).


Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip


Tip

Tip

Tip

Tip

Tip


 Barva očí-modrá  Barva očí-hnědá Barva očí-zelená
 Vlasy-blond Vlasy-hnědé Vlasy černé
Tip


 Dobírka (Obraz mi pošlete na dobírku podle ceníku České pošty)
 Osobní převzetí (Obraz si vyzvednu osobně)
 Zarámovat

Tip
 Souhlasím s obchodními podmínkami (Naleznete v horní liště v Kontakt Info)

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky